Bezpłatna Sesja Odkrywcza

Umów swoją bezpłatną sesję odkrywczą.

Odtwórz wideo

(zanim przejdziesz dalej zobacz powyższe wideo)

Umów się na bezpłatną sesję odkrywczą, podczas której porozmawiamy o Twoich najbardziej palących wyzwaniach oraz o Twoich marzeniach i intencjach.

Opowiesz mi, czym jest dla Ciebie wolność w życiu i biznesie, a ja pokażę Ci jakie 3 Kroki  potrzebujesz podjąć, żeby tam dotrzeć.

Dzięki tej rozmowie będziesz miała jasność, czy chcesz wystartować z realizacją Twoich pragnień już teraz.

Po sesji Twoje spojrzenie na prowadzenie firmy będzie zupełne inne. 
Dostrzeżesz to czego wcześniej nie widziałaś.

Wybierz swój termin

Krok 1

Wybierz z kalendarza dogodny dla Ciebie termin oraz odpowiedz na pytania.

Krok 2

Magdalena lub osoba z zespołu skontaktują się z Tobą i przeprowadzą z Tobą rozmowę.

Krok 3

Będziesz mogła inaczej spojrzeć na swoją firmę oraz odnajdziesz klarowną wizję na jej rozwój.

Co Mówią Moje Klientki?

Magda to wspaniała i czuła obserwatorka energii. Praca z nią wprowadziła mnie na ścieżkę mojej pasji, którą jest świadoma praca z ciałem. To co robi i w jaki sposób to robi, zachwyca mnie. Potrafi pokazać różne perspektywy, co niesamowicie otwiera i transformuje stare poglądy i przyzwyczajenia. Z całego serca polecam pracę z Magdą.
Natalia P.
Każda możliwość pracy z Tobą, Magda, jest warta zaangażowania. Twoje prowadzenie pomaga mi w transformowaniu tego, co stare i odkrywaniu tego, co naprawdę moje. Po aktywacjach płaczę i czuję jak te łzy mnie oczyszczają. Dziękuję za to wszystko <3


Agnieszka S.
Każde spotkanie z Magdą zmienia moje życie <3 Tak bardzo się cieszę, że trafiłam na tak wrażliwą i inspirującą osobę. Nieśmiało (jeszcze) stąpam po ścieżkach wewnętrznych zmian, ale one już się dzieją. Kiedy trafiłam do Magdy moje życie było w nowiu, a teraz się dopełnia <3


Agata G.
Współpraca z Magdą pomogła mi wejść w kontakt ze sobą, uspokoić się wewnętrznie, wrócić "do siebie", podładować akumulatory i wskoczyć na wyższy poziom "ja".
Kamila N.
Praca z Magdą transformuje bez wątpienia. Jeśli jesteś gotowa na zajrzenie wgłąb siebie i wewnętrzną pracę, bez której samo się nie zrobi, to polecam <3
Angelina S.
Jak najbardziej polecam pracę z Magdą. Magda pomaga zobaczyć i spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy, a co za tym idzie spojrzeć na siebie i swoje życie inaczej. Zajrzeć w siebie i aktywować swój potencjał tak aby zacząć żyć życiem zgodnie ze swoim powołaniem.

Anna Z.